R, 12. veebruaril 2021 kell 1112.45 veebikoolitus "Lapsest areneb inimene  kas ja kuidas?"

Osalema on oodatud lapseootel, vastsündinute, imikute ja väikelaste vanemad.

Koolituse läbinu teab, kuidas lapsest areneb inimene, milliseid arenguetappe läbib, mida ta selleks vajab ja kuidas lapsevanem saab kaasa aidata lapse terviklikule arengule.

Koolituse pidepunktid:

• Osalejate vajadused ja küsimused, mis kaardistatakse koolitusele registreerudes.
  • Arengu olemus, eeldused ja etapid.
  • Laps kui potentsiaalne inimene.
  • Lapsepõlve eetilised ja füsioloogilised mõjud.
  • Lapse vajadused ja tervikliku arengu eeldused.
  • Ema-isa-lapse suhe  mõjud lapse arengule, heaolule ja käitumisele.

Koolitaja: Kristi Arendi, andragoog, täiskasvanute koolitaja, lapsevanemate nõustaja alates 2006. aastast. Kristist lähemalt.

Osalustasu: 19 eur, sh koolitusmaterjalid. Nendest võib ka loobuda.
Kui osaled vähemalt kolmel koolitusel ja tasud osalustasu kõigi koolituste eest korraga, siis 17 eur/kord. Käibemaksu ei lisandu.

NB! Koolitust ei salvestata tulenevalt isikuandmete kaitse üldmäärusest, kuna tegemist on eraelu puudutavate isiklike tundlike teemadega, ja soovist mitte kahjustada osalejate huve ning tekitada vähem digiprügi.

Maksmine toimub ettemaksuarve alusel. Pärast registreerumist saadetakse Teie e-postkasti arve ja lisainfo. Sissepääsulink koolitusele saabub e-postiga pärast osalustasu maksmist.

REGISTREERUN koolitusele

Teised koolitused:
E, 8.02.2021 Imetamise abc
E, 15.02.2021 Imetamise argipäev - mured ja rõõmud
R, 19.02.2021 Imiku uni ja magamine

Nõustamisteenused:
Imetamisnõustamine
Lapsekandmisnõustamine
Vastsündinu, imiku, beebi, väikelapse ja lapsevanema une ja magamise nõustamine

Foto: Unsplash