Nõustaja Kristi Arendi: kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • tahad teada, kuidas lapsed magavad või miks laps ei maga ja kuidas ta magab;
  • arvad või tunned, et laps ei maga päeval või öösel piisavalt palju, pikalt või hästi;
  • tunned, et oled üleväsinud ja enam ei jaksa, sest laps ärkab öösel tihti;
  • tahad arutada kellegagi lapse öise toitmise üle - kas, millal, mida ja kui palju vajab;
  • laps ei taha uinuda ja uinumine võtab kaua aega;
  • laps ärkab öösel nutuga;
  • kahtled, oled hirmul või ebakindel, on tekkinud mitmeid küsimusi ja tahad kellegi poolt ärakuulamist või lisateavet.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub arve alusel ülekandega):
  • Telefoni, e-posti, Skype´i või Zoomi teel: 5 min tasuta, järgmised kuni 30 min: 19 eur.
    Kui nõustamine, konsultatsioon vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Kabinetis Endla tn 15, Tallinn: 39 eur/50 min.
  • Koduvisiit (eelkõige beebiga perele), kui pere on terve ning nõustaja on terve: 69 eur.
    Hinnas sisaldub tund aega (60 min) nõustamist kliendi juures kodus ja hiljem täiendavat teavet, toetust ning suhtlust e-posti teel mõistlikul määral, edasi-tagasi sõitu kliendi juurde (30-60 min), transpordivahendikulu (kütus ja muu), vajadusel parkimistasu, töötasufondi (bruto töötasu ja riiklikud maksud) ning muid side- ja materjalikulusid.
    Kui nõustamine vajab kohapeal rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
Võta julgelt Kaisukooli nõustajaga ühendust ja lepi nõustamisaeg kokku:
kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097.

UA-163994311-1