Unenõustaja - lapsevanemate nõustaja imiku, beebi, väikelapse une ja magamise teemal, ning ka imetamise ja lapsekandmise osas - Kristi Arendi.
E-P 9-20 helista tel 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee.
Hinnakiri ja võimalused allpool.

Kaisukooli unenõustamise puhul on tegemist kaasaegse teaduspõhise lähenemisega, une erinevaid aspekte ja mõjutegureid, lapse ja vanema sümbioosi hõlmava käsitlusega. Eesmärk on lapsevanemat ja last mõista ning toetada, lubada õppida ja areneda, mitte neid takistada ja/või tervist kahjustada. Kaisukooli unenõustamine ei sisalda ega soovita nn traditsioonilise unekooli meetodeid ja treeninguid.

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • tahad teada, kuidas imikud, beebid, väikelapsed ja ka täiskasvanud magavad;
  • milline on beebi unevajadus ja uneaeg - mis on loomulik;
  • miks laps ei maga, ärkab tihti või kas ta magab liiga palju;
  • arvad või tunned, et laps ei maga päeval või öösel piisavalt palju, pikalt või hästi;
  • tunned, et oled väsinud ja enam ei jaksa, sest laps ärkab öösel tihti - kuidas end aidata;
  • tahad arutada kellegagi lapse öise toitmise üle - kas, miks, millal, mida, kuidas;
  • laps ei taha uinuda ja uinumine võtab kaua aega;
  • laps uinub ainult rinnal, imetades - on see loomulik;
  • laps ärkab öösel nutuga ja ei oska pärast seda uinuda;
  • laps magab kaisus või ei taha üldse kaisus magada - on see loomulik;
  • kahtled, oled nõutu, ebakindel, on tekkinud küsimusi ja soovid ärakuulamist ning  lisateavet - vajad nõustamist või konsultatsiooni;
  • tahad teada, mida tähendavad unefüsioloogia, unevajadus, une mõjutegurid, unesurve, unefaas, unetsükkel, uneregressioon, uneaeg, päevakava, unerütm, unereźiim, unepäevik - kuidas need on seotud une ja magamisega ning mida nende teadmistega ette võtta.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu, maksmine arve alusel ülekandega):
  • Telefoni või e-posti teel kontaktivõtt, päring: tasuta.
  • Konsultatsioon, nõustamine telefoni, e-posti, Skype´i või Zoomi teel 19 eur/20 min.
    Kui kulub rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.
  • Koduvisiit, kui pere ja nõustaja on terved: 69 eur.
    Hinnas sisaldub: kliendi juurde sõit edasi-tagasi kuni 60 min, nõustamine 60 min, hiljem vajadusel täiendav suhtlus, toetus, teave e-posti teel mõistlikul määral, muud transpordi-, ettevõtluse ning õppimisega seotud kulud kvaliteetse teenuse tagamiseks.
    Kui nõustamisele/sõidule kulub rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.

NB! Ajale kohaselt kannab nõustaja kohtumisel meditsiinilist näomaski.
Võta nõustajaga ühendust, konsulteeri või kutsu nõustaja omale koju: tel 521 9097 või kristi@kaisukool.ee.

Nõustaja on teinud koduvisiite: Haabersti, Kristiine, Kesklinn, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn, Jõelähtme, Harku, Kiili, Kose, Kuusalu, Raasiku, Rae vallas Aruküla, Assaku, Järveküla, Jüri, Kangru, Peetri, Viimsi, Haabneeme, Püünsi jne.