Unenõustaja nõustab lapsevanemaid imiku ja väikelapse une ning magamise teemal. Uni, imetamine, magamine ning lapsekandmine on üksteisega tihedalt seotud. Teid kuulab ning aitab Kristi Arendi.
E-P 9-20 helista tel 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee.
Hinnakiri ja nõustamisvõimalused on kirjas allpool.

Kaisukooli unenõustamise puhul on tegemist nüüdisegse tõenduspõhise lähenemisega, une erinevaid aspekte ja mõjutegureid, lapse ja vanema sümbioosi hõlmava käsitlusega. Eesmärk on lapsevanemat ja last mõista ning toetada, lubada õppida ja areneda, mitte neid takistada ja/või tervist kahjustada. Kaisukooli unenõustamine ei sisalda ega soovita nn traditsioonilise unekooli meetodeid ega treeninguid.

Võta nõustajaga ühendust, kui vajad psühholoogilist ruumi olla ja saada mõistetud ning vajad tõenduspõhist teavet või tahad teada:
  • kuidas imikud, väikelapsed ja ka täiskasvanud magavad;
  • milline on beebi unevajadus ja uneaeg - mis on loomulik;
  • miks laps ei maga, ärkab tihti või kas ta magab liiga palju;
  • arvad või tunned, et laps ei maga päeval või öösel piisavalt palju, pikalt või hästi;
  • tunned, et oled väsinud ja enam ei jaksa, sest laps ärkab öösel tihti - kuidas end aidata;
  • tahad arutada kellegagi lapse öise toitmise üle - kas, miks, millal, mida, kuidas;
  • laps ei taha uinuda ja uinumine võtab kaua aega;
  • laps uinub ainult rinnal, imetades - on see loomulik;
  • laps ärkab öösel nutuga ja ei oska pärast seda uinuda;
  • laps magab kaisus või ei taha üldse kaisus magada - on see loomulik;
  • kahtled, oled nõutu, ebakindel, on tekkinud küsimusi ja soovid ärakuulamist ning  lisateavet - vajad nõustamist või konsultatsiooni;
  • tahad teada, mida tähendavad unefüsioloogia, unevajadus, une mõjutegurid, unesurve, unefaas, unetsükkel, uneregressioon, uneaeg, päevakava, unerütm, unereźiim, unepäevik - kuidas need on seotud une ja magamisega ning mida nende teadmistega ette võtta.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu, maksmine arve alusel ülekandega):
  • Konsultatsioon-nõustamine telefoni, e-posti või Meet´i teel: 19 eur/kuni 20 min. Kui aega kulub rohkem, lisandub 5 eur/10 min. Nõustamise kokkuleppimine on tasuta.
  • Koduvisiit, kui pere ja nõustaja on terved: 89 eur.
    Hinnas sisaldub: kliendi juurde sõit edasi-tagasi kuni 60 min, nõustamine 60 min, vajadusel täiendav suhtlus, toetus ja teave e-posti teel 30-60 min, sest nõustamine ei lõpe koduvisiidil, ning muud terviseohutuse, transpordi, ettevõtluse ning õppimisega seotud kulud kvaliteetse teenuse tagamiseks.
    NB! Kui nõustamisele/sõidule kulub rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.

NB! Nõustaja omab kehtivat tervisetõendit, mis võimaldab töötada patsiendiga vahetult kokkupuutuva tervishoiutöötajana, on Covid-19 vastu vaktsineeritud ja ka nimetatud haiguse läbi põdenud. Vajadusel teeb nõustaja enne visiiti Covid-19 antigeeni kiirtesti ning kannab kohtumisel meditsiinilist näomaski.
Võta nõustajaga ühendust, konsulteeri või kutsu nõustaja omale koju: tel 521 9097 või kristi@kaisukool.ee.

Nõustaja on teinud/teeb koduvisiite: Haabersti, Kristiine, Kesklinn, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn, Jõelähtme, Harku, Kiili, Kose, Kuusalu, Raasiku, Rae vallas Aruküla, Assaku, Järveküla, Jüri, Kangru, Peetri, Viimsi, Haabneeme, Püünsi jne.