Lapsekandmis-,  imetamis- ja unenõustaja Kristi Arendi.
E-P 9-20 helista tel 521 9097 või kirjuta kristi@kaisukool.ee.
Hinnakiri ja võimalused allpool.

Nõustamispiirkond koduvisiitideks kogu Tallinn ja Harjumaa.

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • tunned ebakindlust lapse sülle võtmisel ja kandmisel - kuidas teda hoida, kui kaua jne.;
  • ei tea, kuidas kandelina või -kotti kasutada, kas see on lapsele ja kandjale sobiv;
  • tahad teada, proovida, kuidas last korrektselt, õiges asendis kandelinas või -kotis kanda;
  • kasutad kandelina / -kotti, kuid pole kindel, kas teed seda korrektselt - kas laps on õiges asendis, hästi toetatud;
  • oled nõutu, sest laps nutab vankris, kui õue lähete ja rahuneb ainult süles või rinnal - ehk aitab kandelina või -kott;
  • kandelina ja imetamine;
  • ei jaksa enam last ainult käte abil kanda ja tahaks ka ise saada rahulikult süüa-juua;
  • laps on rahutu, nutab palju, ei uinu või ärkab tihti ja on rahulik /rahuneb ainult süles - sa ei jaksa enam sedasi;
  • selg on tundlik, valutab ja ei jaksa last sülle võtta/kanda;
  • erinevad lapsekandmisega seonduvad mõtted, küsimused, hirmud.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu, maksmine arve alusel ülekandega):
  • Konsultatsioon-nõustamine telefoni, e-posti või Meet´i teel: 19 eur/kuni 20 min. Kui aega kulub rohkem, lisandub 5 eur/10 min. Telefoni /e-posti teel nõustamise kokkuleppimine on tasuta.
  • Koduvisiit, kui pere ja nõustaja on terved: 89 eur.
    Hinnas sisaldub: kliendi juurde sõit edasi-tagasi kuni 60 min, nõustamine 60 min, vajadusel täiendav suhtlus, toetus ja teave e-posti teel 30-60 min, sest nõustamine ei lõpe koduvisiidil, ning muud terviseohutuse, transpordi, ettevõtluse ning õppimisega seotud kulud kvaliteetse teenuse tagamiseks.
    NB! Kui nõustamisele/sõidule kulub rohkem aega, lisandub 5 eur/10 min.

NB! Nõustaja omab kehtivat tervisetõendit, mis võimaldab töötada patsiendiga vahetult kokkupuutuva tervishoiutöötajana, on Covid-19 vastu vaktsineeritud ja ka nimetatud haiguse läbi põdenud. Vajadusel teeb nõustaja enne visiiti Covid-19 antigeeni kiirtesti ning kannab kohtumisel meditsiinilist näomaski.
Võta nõustajaga ühendust, konsulteeri või kutsu nõustaja omale koju: tel 521 9097 või kristi@kaisukool.ee.

Nõustaja on teinud/teeb koduvisiite: Haabersti, Kristiine, Kesklinn, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn, Jõelähtme, Harku, Kiili, Kose, Kuusalu, Raasiku, Rae vallas Aruküla, Assaku, Järveküla, Jüri, Kangru, Peetri, Viimsi, Haabneeme, Püünsi jne.