Imetamisnõustaja Kristi Arendi: kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097
E-P 9-20 Tallinn ja Harjumaa.

Võta nõustajaga ühendust, kui:
  • imetamine on ema jaoks ebamugav, valus või valulik, nibu on katki;
  • tead või arvad, et laps ei võta kaalus piisavalt juurde, kaaluiive on vähene;
  • tahad olla kindel, et lapse imemisasend ja -võte on korrektsed, imetamist soodustavad;
  • tekib mõte või tunne, et laps on näljas ja rinnapiima pole piisavalt;
  • laps nutab või on rahutu, keeldub rinnast või ei haara rinda, ei haaku rinnale või laseb rinnast kiiresti lahti;
  • kahtled, oled hirmul, ebakindel, on tekkinud mitmeid küsimusi.
Hinnakiri (käibemaksu ei lisandu ja maksmine toimub arve alusel ülekandega pärast teenuse osutamist):
  • Konsultatsioon telefoni teel: 5 eur/10 minutit.
  • Konsultatsioon-nõustamine e-posti teel: 15 eur/30 minutit.
  • Konsultatsioon-nõustamine Skype´i teel: 15 eur/30 minutit. Lepi aeg eelnevalt kokku.
  • Koduvisiit: 69 eur. Hind sisaldab tund aega (60 min) nõustamist kliendi juures kodus ja hiljem täiendavat teavet, toetust ning suhtlust e-posti teel (30-60 min), edasi-tagasi sõitu kliendi juurde (30-60 min), transpordivahendikulu (kütus ja muu), vajadusel parkimistasu, töötasufondi (bruto töötasu ja riiklikud maksud) ning muid side- ja materjalikulusid. Kui nõustamine vajab rohkem aega, lisandub 5 eur/10 minutit.
Efektiivseim nõustamise vorm on koduvisiit, kus nõustaja näeb reaalselt olukorda, lapse ning ema seisundit, imetamisasendit ja imemisvõtet ja -tehnikat ehk imetamise sujumise võtmetegureid.

Nõustamine eeldab aega, ruumi, pädevust ja pühendumist.  Ema ja lapse jaoks on mugavaim ja turvalisim nõustamiskeskkond nende kodu.

Võta julgelt Kaisukooli imetamis- ja lapsekandmisnõustajaga ühendust, konsulteeri ning vajadusel kutsu nõustaja omale koju: kristi@kaisukool.ee, tel 521 9097.